Fotoğraf ve haber!... Medya dünyasının temel malzemesi... Seskimphoto, Medyaya en acil durumlarda en hızlı fotoğraf ve haber temini sağlayan can simidi!...

Seskimphoto, yaklaşık 20 yıldır medyaya doğru zamanda, doğru fotoğraf ve haberleri sağlayan tecrübeyle kuruldu.

Seskimphoto; Medya dünyasının istediği tüm haber ve fotoğrafları 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetiyle sunuyor. Temsilcisi olduğu WENN, FAMOUS, ARCAID, TOPFOTO, NARRATIVES, FIRSTVIEW, PHOTOSHOT, ICON SPORT PICTURES, PANORAMIC ajanslarının fotoğraf ve haberlerinin yanı sıra bir çok amatör ve profesyonel Türk fotoğrafçının fotoğraflarını da Türk ve Dünya medyasıyla buluşturuyor.

Eğer sizde fotoğrafçılık ile ilgileniyorsanız ve fotoğraflarınızın değerlendirilmesini istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz. Sizin de fotoğraflarınızı değerlendirip Türk ve Dünya medyasına sunalım.

Dünyanın her yerinde, her dakika, olan biten ne varsa Seskimphoto tarafından medya dünyasına ulaştırılıyor. www.seskimphoto.com adresinden ulaşabileceğiniz web sitesi hergün yüzlerce yeni haber ve fotoğraf ile güncelleniyor. Ayrıca, milyonlarca farklı konu ve fotoğrafı kapsayan dev arşivi de sınırsız seçenekler sunuyor.